Dergo nga 10 sms Falas ne 24 ore

  

Kostenlose SMS für deine Homepage

 

Ky sherbim ju mundeson te dergoni nga 3-5 mesazhe falas brenda 24 oresh.
Numri i telefonit ku dergoni SMS duhet te shkruhet ne kete form:

+37744… ( Per Vala )
+38649… ( Per Ipko )

Pasi e shkruani tekstin e mesazhit atehere klikoni ne Nachricht Versenden, texti i mesazhit nuk

Read More About “< ?php the_title(); ?>“

Sherbim i ri per SMS Falas

Kjo faqe ju ofron SMS Falas ne Kosove dhe shtete tjera ne mbar boten. Per te derguar SMS duhet te hyni tek kjo faqja “Kliko Dhe Dergo SMS”, pastaj tek SELECT COUNTRY, zgjedhe Monaco nese dergon ne VALA, apo SLOVENIA nese dergon ne IPKO. Me posht ne hapsiren e numrin e shkruani numrin ku dergoni SMS ( Vala: 44,,,,. 45…. IPKO: 49….. ). Para se te dergoni sms duhet te pershkruani Verification Code. Ne fund klikoni SEND.

Dergo SMS pa limit ne Vala, Ipko, AMC, etj

Per te derguar SMS me metoden e meposhtme, ndiqni hapat e meposhtem:

Read More About “< ?php the_title(); ?>“

Dergo çdo 3minuta nga 1sms Falas

Me metoden e meposhtme ju mundesohet te dergoni nga 1sms falas per cdo 3minuta, metoda e perdorimit eshte shume e thjesht.

Percjellni hapat e meposhtem se si te dergoni sms falas:
1- Futnuni ne kete webfaqe: > Kliko Ketu <

2- Tek hapsiren perfundi tekstit (Input recipient In International Format Without +, ), shkruani numrin e telefonit te personit ku dergoni SMS ne kete format, psh ne VALA 37744… 37745…, ndersa ne Ipko 38649…

3- Ne hapsiren e zbrazet me posht shkruani tekstin e mesazhit qe e dergoni deri ne 160 karaktere.

4- Para fundit ne tabelen me ngjyre gjendet nje kod me shkronja apo numra te cilat duhet saktesisht te pershkruhen ne hapsiren e zbrazet.

5- Ne fund klikoni SUBMIT SMS

Dergo SmS Falas per Festa nga Facebook

Per te gjith ju antar qe posedoni nje llogari ne Facebook ju mundesohet te dergoni SMS falas ne Vala dhe Ipko nga Argeta SMS Center, numri i mesazheve falas eshte i palimitum, dhe ofrohet vetem per diten e festave.

Mesazhet dergohen me numrin tuaj, pa asnje

Read More About “< ?php the_title(); ?>“

Dergo sms falas nga profili juaj ne Facebook

Nese keni nje llogari ne facebook shtojeni kete aplikacion

Read More About “< ?php the_title(); ?>“